fbpx

Millal saan taotleda lennuhüvitist hilinenud lennu eest?

Kui teie lend hilines, on teil võimalus taotleda lennuhüvitist hilinenud lennu eest. Kirjutame siin lahti millal ja kuidas saab taotleda lennuhüvitist hilinenud lennu korral.

Avaleht→ Blogi → Millal taotleda lennuhüvitist

Lennuhüvitis - milliste reisitõrgete korral saab taotleda?

1. Lendasite EL liikmesriiki või väljusite EL liikmesriigist ning lend hilines lõppsihtkohta. Lennu eest vastutas EL lennuettevõte.

Lendasite näiteks Singapurist – Helsingisse või vastupidi ning lend hilines lõppsihtkohta rohkem kui 3 tundi.

2. Lend hilines lennuettevõtte töökorralduse vea tõttu.

Lennuettevõtte siseselt olid juhtunud tõrked või juhtimisvead, mis viisid lennu hilinemiseni. Näiteks polnud piisavalt personali kohal ning pidite ootama, mil asenduspersonal kohale jõuab.

3. Lend hilines tehnilise rikke tõttu.

Reisijate turvalisus on esmatähtis. Samas, on teil võimalik taotleda lennuhüvitist ka siis, kui lennuk vajas täiendavat hooldust või remonti, mis viis lennuhilinemiseni.

“Keskmine lennuhüvitise summa, mida saavad Aftersky poole pöörduvad reisijad on 450 eurot / iga reisija kohta”

4. Teie väljuv lend hilines seoses eelmise lennuga.

Juhtub tihti, et väljalend hilineb seoses eelmise lennu hilinemisega. Kui hilinesite lõppsihtkohta rohkem, kui 3 tundi, siis võite julgelt taotleda lennuhüvitist, sest see pole teie süü.

5. Lend hilines muu lennuettevõte vea tõttu.

Kui lend hilines ilmselge lennuettevõtte vea tõttu, siis võite julgelt taotleda lennuhüvitist, täites selleks taotlus meie veebilehel.

Kui teie lend hilines mõnel eelpool mainitud põhjusel, siis võite julgelt taotleda lennuhüvitist summas kuni 600 EUR / iga reisija kohta.

Lennuhüvitise taotluse saate täita siin: https://aftersky.eu/taida-taotlus-et-taotleda-kompensatsioon-hilinenud-tuhistatud-voi-ulebroneeritud-lennu-eest/

Jaga sõprade ja tuttavatega:

Share on facebook
Share on skype
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print